×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

تا ابد عاشقم

× src=http://axgig.com/images/03956513951372514793.jpg alt=كليك كنيد تا معجزه ان را در سايت خودتان ببينيد /a div align=centerobject style=border-right: 3px solid; border-top: 3px solid; border-left: 3px solid; border-bottom: 3px solid height=46 width=147 classid=clsid:6bf52a52-394a-11d3-b153-00c04f79faa6param name=url value=http://www.ramsarsms.com/www.onlysms.ir/maziar fallahi - delam beshkane harfi nist.mp3param name=rate value=1param name=balance value=0param name=currentposition value=0param name=defaultframe value=param name=playcount value=5param name=autostart value=-1param name=currentmarker value=0param name=invokeurls value=-1param name=baseurl value=param name=volume value=100param name=mute value=0param name=uimode value=fullparam name=stretchtofit value=0param name=windowlessvideo value=0param name=enabled value=-1param name=enablecontextmenu value=-1param name=fullscreen value=0param name=samistyle value=param name=samilang value=param name=samifilename value=param name=captioningid value=param name=enableerrordialogs value=0param name=_cx value=3889param name=_cy value=1217 embed src=http://www.ramsarsms.com/www.onlysms.ir/maziar fallahi - delam beshkane harfi nist.mp3 /embed/objectbr p style=font-size: 12px; color: #9930bc; font-family: tahomaa href=http://albogobaysh1.blogfa.com/کد موزيک/p/div/a
×

آدرس وبلاگ من

hrezayi.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/hrezayi

لیست دوستان

نیچه

 📕نیچه

✍️شتفان تسوایگ
در ابتدای کتاب آمده است: تراژدی فریدریش نیچه یک درام تک‌بازیگر است: هیچ بازیگر دیگری در صحنۀ کوتاه زندگی او حضور ندارد. در طول پرده‌های این تراژدی که بسان بهمن فرو می‌ریزد، مبارز منزوی در زیر آسمان توفانی سرنوشتش تنها است. هیچ‌کس در کنارش نیست، هیچ‌کسی در تقابل با او نیست، هیچ زنی نیست تا با حضور مهربانش فضای به وجود آمده را ملایم کند. هر حرکتی فقط از خود او سر می‌زند و خود او تنها شاهد است. در ابتدا چهره‌های نادری این خطر را کردند که در سایۀ او فقط با حرکتی گنگ از سر ترس و شگفتی اقدام قهرمانانۀ او را همراهی کنند اما انگار که در برابر مهلکه‌ای قرار گرفته باشند، کم‌کم پراکنده شدند.
همه‌چیز او را به هیجان می‌آورد و هیچ‌چیز او را پایبند نمی‌کند. همین که موضوعی بکربودن و جذابیت و راز حیایش را از دست می‌دهد، آن را بی هیچ ترحمی رها می‌کند، بی اینکه به کسانی که بعد از او می‌آیند حسادت کند. نیچه هم از ورای تمام شناخت‌ها، شناخت را می‌جوید؛ شناختی که به طرزی ابدی غیرواقعی است و هرگز کاملاً دست‌یافتنی نیست. چیزی که تا سرحد رنج و نومیدی او را برمی‌انگیزاند، نه تصرف‌کردن، نه تصاحب‌کردن و نه لذت‌بردن است، بلکه همیشه پرسش‌کردن، جستجوکردن و شکارکردن است.
سه شنبه 5 آبان 1399 - 12:18:20 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

پیوند های وبلاگ

آمار وبلاگ

56269 بازدید

58 بازدید امروز

44 بازدید دیروز

465 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem